امروزه داشتن یک وب سایت قدرتمند یک مزیت برای کسب کار شما نیست بلکه رفته رفته تبدیل به یک نیاز شده است همواره زندگی روزمره انسان به دنیای اینترنت و تکنولوژی نزدیک و نزدیک تر می شود در این بین تنها کسب و کار های قدیمی محکوم به شکست هستند شما می توانید قوی ترین وب سایت ها را با جدید ترین تکنولوژی روزبرای کسب و کارتان داشته باشید تیم پنوم در تمام مراحل این راه درکنار شماست

امروزه داشتن یک وب سایت قدرتمند یک مزیت برای کسب کار شما نیست بلکه رفته رفته تبدیل به یک نیاز شده است همواره زندگی روزمره انسان به دنیای اینترنت و تکنولوژی نزدیک و نزدیک تر می شود در این بین تنها کسب و کار های قدیمی محکوم به شکست هستند شما می توانید قوی ترین وب سایت ها را با جدید ترین تکنولوژی روزبرای کسب و کارتان داشته باشید تیم پنوم در تمام مراحل این راه درکنار شماست

مراحل ثبت سفارش طراحی سایت

مشاوره رایگان

همکاران پنوم بر اساس نیاز کسب و کار شما و امکانات مد نظر پلان پیشنهادی را معرفی میکنند در انتها شما میتوانید با توجه به توضیحات پلان مدنظر خود را انتخاب کنید.

ارسال پروپوزال

در صورتی که سایت شما دارای امکانات خاصی باشد با جزییات دقیق پروپوزال تهیه و در قرارداد ضمیمه می شود.

ثبت نهایی

پس از تایید نهایی پروپوزال، فرایند طراحی سایت آغاز میشود و پس از 10 روز کاری سایت شما طراحی و مشخصات کامل آن خدمت شما ارسال می گردد.

انواع طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی: امروزه فروش کالا به شیوه ی سنتی در یک مغازه یک امر بیهوده است چراکه با تغییر آدرس مغازه دسترسی مشتریان به صورت کامل قطع می شود برای افزایش فروش در کنار مغازه ی سنتی خود از سایت اختصاصی استفاده کنید تا مشتریان شما نه تنها فروش حضوری بلکه فروش آنلاین نیز داشته باشند

طراحی سایت آموزشگاهی: بعد از شیوع بیماری کرونا و بهبود کیفیت در یادگیری دانش آموزان روند یادگیری متفاوت تر از قبل عمل کرد، داشتن سایت آموزشی به دانش آموزان شما کمک میکند تا آموزش را به صورت عادلانه در سراسر دنیا دریافت نمایید و با تکرار آن در حافظه ی بلند مدت ذخیره شود از امکانات وب سایت آموزشی یا همان سامانه ی آموزشی برگزاری آزمون، جلوگیری از پخش دوره ها، تکرار و تمرین در زمان مشخص میتوان نام برد.

طراحی سایت شرکتی  صنعتی: شرکت ها و کارخانه جات برای معرفی خدمات، محصولات و رزومه ی مجموعه و صرفه جویی در وقت و کاعذ میتوانند از وب سایت شرکتی و چند منظوره استفاده کنند.

طراحی سایت آرایشگاهی: با توجه به اشتباهات انسانی در تنظیم نوبت دهی سایت آرایشگاهی با امکان نوبت دهی این امر ا برای مدیران آرایشگاه ها و مشتریان آسان کرده است. همچنین مشاهده ی آنلاین نمونه کارها سبب اعتماد سازی شده است.

طراحی سایت پزشکی: بدون شک زمان برای تمام افراد بسیار مهم است، در ذهن تمام افراد نوبت دهی از پزشکان ماهر تداعی گر تاخیر در پذیرش و اتلاف وقت است. برای کاهش این امر مجموعه ی پنوم سامانه ی اختصاصی پزشکان را طراحی و راه اندازی کرده است که در آن میتوانند پزشکان به صورت آنلاین ویزیت داشته باشتند و برای نظم دهی امور حسابداری خود از پنل وب سایت پزشکی استفاده نمایند.

چرا طراحی سایت با تیم پنوم

راه اندازی یک وبسایت متناسب برای کسب و کار شما شاید آسان باشد و خودتان این مورد را انجام دهید و یا از سایت سازهای آماده کمک بگیرید امروزه راه اندازه تنها یک وب سایت برای کسب و کار شما کافی نیست و نیازمند تضمین و پشتیبانی از سوی طراح است مجموعه پنوم در برابر تمام مشتریان خود تضمین خاطر خواهد داد.

مشاوره رایگان

پشتیبانی لحظه ای و مستمر

کمترین هزینه

گارانتی حسن انجام کار

انواع روش های ساخت یک وبسایت

    • طراحی سایت با کد‌نویسی: در طراحی سایت با استفاده از کد نویسی از صفر تا صد درصد پروژه و حتی کوچکترین نکات را می توانیم دقیقا به شکلی که در ذهن شماست پیاده سازی کنیم در این نوع وب‌سایت معمولا زمان نسبتا بیشتری برای پیاده‌سازی و تست وب‌سایت نیاز دارید و به مراتب هزینه نهایی نسبت به زمان و کیفیت در خواستی شما افزایش می یابد اگر به دنبال یک وب‌سایت خاص و کاملا حرفه‌ای هستید کد‌نویسی می تواند برای شما یک گزینه مناسب باشد.
    • طراحی سایت با cms: در طراحی سایت با استفاده از cms آماده شما می توانید از بین قالب های آماده که بسیار متنوع هستند قالب مدنظر خود را انتخاب کنید و در نهایت با تغییر ها و شخصی سازی هایی که ما برای شما انجام می دهیم یک وب سایت زیبا و کارآمد داشته باشید در این نوع طراحی شما زمان کمتری نیاز دارید و هزینه کمتری پرداخت می‌کنید اگر محدودیت هزینه و زمان دارید پیشنهاد ما این است که  طراحی سایت با یک cms آماده را در بالاترین اولویت خود قرار دهید.

مراحل پیاده سازی و طراحی وب‌سایت شما در پنوم


  • تشکیل یک جلسه برای پیدا کردن نیاز های شما و معرفی متد های کار آمد ، در این جلسه ما به نیاز سنجی مشتری می پردازیم.
  • پس از دریافت اطلاعات از مشتری با توجه به اطلاعات دریافتی وارد فاز اجرایی پروژه می شویم و شروع به پیاده سازی نیاز های شما می کنیم.
  • در مسیر انجام پروژه مرحله به مرحله از مشتری نظر سنجی شده و وب‌سایت چه از نظر ظاهری و چه از نظر کالایی با حضور موثر شما طراحی خواهد شد.
  • پس از پایان طراحی سایت وارد مرحله مشکل یابی و دیباگ می شویم اکثر وب‌سایت های ما دارای تایم بالای پشتیبانی هستند .
طراحی سایت