اپیلیکشن موبایل

فلاتر یک فریم ورک متن باز است که برای ساخت اپلیکیشن موبایل به کار گرفته می شود در این فریم ورک برای برنامه نویسی و پیاده سازی از زبان قدرتمند دارت استفاده می شود. 
خلاصه کلام این است که با فلاتر یک اپلیکیشن پیاده سازی می شود ولی هم در اندروید و هم در ios قابل استفاده است پس یک تیر و دو نشان که می گویند در دنیای برنامه نویسی موبایل یعنی همین فلاتر اما یک تفاوت وجود دارد اپی که برای شما با فلاتر پیاده سازی می شود کراس پلتفرم است ینعی علاوه بر موبایل بر روی وب هم قابل اجراست ….

اگر به دنبال هزینه کمتر و کاریی مناسب هستید انتخاب منطقی قطعا فلاتر است

اگر می خواهید یک اپ حرفه ای برای پلتفرم اندروید پیاده سازی کنید ما این کار را با این دو زبان به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهیم…
برنامه نویسی اندروید از ابتدا تا به امروز با استفاده از ابزار ها و زبان های مختلفی انجام شده است اما جاوا و کاتلین از بهترین زبان هایی بودند که با استفاده از آنها بزرگترین دستاورد ها در این زمینه رقم خورد.
حتی در حال حاضر نیز با وجود تکنولوژی هایی مثل فلاتر یا ریکت نیتیو که شما می توانید با یک بار برنامه نویس هر دو اپلیکیشن اندروید و ios را داشته باشید باز هم نقش این دو زبان در پیاده سازی کمرنگ نشده چرا؟؟

جواب این سوال: کاتلین یا جاوا چون زبان اصلی برنامه نویسی اندروید هستند به صورت مستقیم و بدون واسطه با این پلتفرم در ارتباط هستند پس…